5 отзывов
Новий відеодетектор руху від Bosch
Контакты
Инсталлер
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
Антон
УкраинаХарьковская областьХарьковпр. Ленина, 40
Карта

Новий відеодетектор руху від Bosch

Новий відеодетектор руху від Bosch
Bosch розробила новий детектор руху для систем відеоспостереження
Компанія Bosch Security Systems розробила нову концепцію для своїх відеодетектора руху і впровадила нову технологію визначення напрямку руху AutoTrack в сімейство популярних відеокамер AutoDome.
Детектори руху можуть бути ефективні тільки в тому випадку, коли висока ймовірність визначення руху поєднується з низьким показником помилкових тривог. На відміну від звичайних детекторів, наприклад, інфрачервоних, ультразвукових і фотолучей новий відеодетектор VMD01 обробляє інформацію з відеокамери і зберігає послідовність зображень у разі тривоги для подальшого аналізу їх оператором. Це дозволяє максимально гарантувати виявлення несанкціонованого руху в зоні, що охороняється. У той же час кількість помилкових спрацьовувань відеодетектора руху значно знижено.
Новий відеодетектор руху Bosch VMD01 спеціально розроблявся з урахуванням придушення помилкових тривог для роботи в умовах, далеких від ідеальних, наприклад, під час снігопаду, дощу, або коли сильний вітер розгойдує гілки дерев, і при інших складних погодних умовах. Сфера його застосування досить широка і включає в себе промислові комплекси, аеропорти, адміністративні будівлі, складські приміщення, виправні заклади і навіть музеї.
Об'єкти, на яких спрацював відеодетектор руху (розмір і перспективу цих об'єктів у рамках зони огляду відеокамери можна задавати заздалегідь), відображаються в червоній рамці при виведенні на аналогові монітори. Рух можна відстежувати по всьому екрану. Початкова точка руху об'єкта зазначається жовтим, а траєкторія руху - зеленим кольором. Для чорно-білих відеокамер в цьому випадку відображаються висококонтрастні лінії. Одночасно може бути зафіксовано кілька рухомих об'єктів. Всі вони відображаються для того, щоб служба безпеки могла швидко визначити, який об'єкт викликав тривогу, і швидко і адекватно зреагувати.
У відеодетектора руху застосований самонавчальний алгоритм і багаторівнева цифрова обробка зображення, що дозволяє точно фіксувати рух і запобігати помилкові тривоги. У VMD01 реалізований буфер, який зберігає зображення, що передували тривозі і пішли за нею. Стандартний інтерфейс для сигналів тривог, а також управління настройками комп'ютерною мишею і пультом дистанційного керування значно спрощують роботу з детектором руху.
Інтерфейс відеодетектора
Відеодетектор має дуже зручний інтерфейс користувача і графічний дисплей. А самонавчається дозволяє уникнути складнощів при конфігурації та тестуванні, оптимізуючи всі операції. Потрібно лише запрограмувати розмір об'єкта, перспективу і параметри детектора руху, для того щоб повністю адаптувати систему до застосування, а її штучний інтелект візьме на себе все інше.
Активні області зображення створюються за допомогою звичайної комп'ютерної миші. Точно так само визначаються напрямки забороненого руху. Найбільш типове застосування цієї системи: визначається напрямок забороненого руху, і при проникненні небажаних осіб в будівлю автоматично буде підніматися тривога. У той же час система не буде перешкоджати виходу співробітників з будівлі. Користувальницький інтерфейс доступний на 7 мовах.
Відеодетектор руху VMD01 може працювати як окремий пристрій або бути інтегрованим у складні системи охоронного телебачення як настільний пристрій, або в конфігурації для монтажу в стійку.
У той же час Bosch Security Systems оголосила про впровадження нової технології визначення напрямку руху AutoTrack в сімейство популярних відеокамер AutoDome. За заявою фахівців компанії, технологія AutoTrack є революційним проривом в області виявлення руху, дозволяючи не тільки його фіксувати, а й автоматично управляти відеокамерою, стежачи за рухомим об'єктом. Це звільняє співробітників безпеки і дозволяє їм займатися більш важливими завданнями.
Коли автотреку виявляє рух, відеокамера наближає мета і автоматично веде її з кутом огляду 360 градусів. Відеокамери Авто-Dome з підтримкою AutoTrack стали чудовим рішенням в області виявлення руху, що дозволяє широко застосовувати їх у сфері торгівлі, транспорту, освіти, а також для охорони периметра і складських приміщень.
Відеокамера AutoDome може бути запрограмована для огляду встановлених позицій, але як тільки вона виявляє рух, на монітор виводиться збільшене зображення об'єкта. Таким чином, персонал служби безпеки концентрується, скоріше, на реагуванні на сигнали системи безпеки, а не на управлінні цією системою. Систему можна налаштувати так, що рух буде автоматично ініціювати відеозапис.
facebook twitter